Spacer po działkach z Gleba TV / 28 sierpnia godz. 17:00

Gleba TV - niezależna, jednoosobowa telewizja działkowa z ROD na Saskiej Kępie prowadzona przez dziennikarkę i działkowiczkę. Można posłuchać praktycznych porad, na żywo, z psem, z gośćmi, trochę plotek z działki. W ramach kolejnego wydarzenia organizowanego przez SAM Rozkwit zapraszamy na spacer z Gleba TV po ROD Waszyngtona, ROD Kinowa, ROD Energetyk-Górnik-Nauczyciel, ROD Kolejarz i ROD XX-lecia PRL, czyli kompleksie działkowym deluxe na Pradze Południe.

Idzie nowe na ogródkach na Saskiej Kępie. Ten działkowy teren ma aż pięć różnych zarządów, ale młodzi działkowcy tworzą sieć znajomości ponad podziałami. Odwiedzimy ich. Zobaczymy, co budują, jak spędzają czas na działkach i jakie mają pomysły na otwieranie ogrodów dla warszawiaków. Zresztą to jeden z większych terenów działkowych, które już od dawna swobodnie można odwiedzać od zmierzchu do świtu.

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/2323070594572323/

***
Wydarzenia są realizowane przez SAM Rozkwit w ramach programu "Naprzód działki!" we współpracy z Zarządem Zieleni m. st. Warszawy, w porozumieniu z Polskim Związkiem Działkowców (Okręg Mazowiecki) i wsparciem stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
***