Otwórz się na działki - 29.06.2019

Ogrody działkowe w mieście rozkwitają dzięki wysiłkowi i pasji działkowców. Kim jest współczesny działkowiec? Jak funkcjonuje w społeczności ogrodu? Czym żyją działkowcy? Czym są dobre praktyki w ogrodzie? SAM Rozkwit zaprasza każdego, kto interesuje się ogrodami w mieście, nie tylko działkowymi, w sobotnie popołudnie na spotkanie na terenie w ROD "Zelmot" przy ul. Grójeckiej 129, niedaleko stacji PKP Warszawa Rakowiec, które odbędzie się dzięki uprzejmości jego zarządu.

W planie spotkania jest spacer po pięknym terenie zielonym na styku Ochoty i Okęcia, a także piknik połączony z dyskusją, w trakcie której zastanowimy się jak funkcjonuje społeczność działkowa i jak mogłyby działać ogrody działkowe otwarte na społeczność lokalną. Na pytania uczestników odpowie Paweł Milewski - zapalony działkowiec oraz prezes ROD "Wiarus" z ul. Racławickiej 140.

Sobota (29.06.2019), godz. 15:00 w ROD "Zelmot" przy ul. Grójeckiej 129

Wydarzenie jest realizowane przez SAM Rozkwit w ramach programu "Naprzód działki!" we współpracy z Zarządem Zieleni m. st. Warszawy, w porozumieniu z OZM PZD.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/331531531082297/